____________________PROČ KOUKAT NA REALITY SHOW, KDYŽ TOHLE JE REALITA?!_____________________

Kožešiny

6. listopadu 2006 v 18:36 |  Info, fakta
Kožešiny
nesmyslné umírání, část I. (Edmund Haferbeck)V několika částech Vám předkládáme knihu o držení tzv. kožešinových zvířat z roku 1990. Obchodování s jejich srstí se trochu pohnulo, takže v tomto směru má hodnotu spíše už jako historický (důležitý) dokument, ale reálné podmínky a trápení, s nímž je tento byznys spojený, jsou stále aktuální. Bohužel.

celý text

Nesmyslné umírání, část II. (Edmund Haferbeck)V několika částech Vám předkládáme knihu o držení tzv. kožešinových zvířat z roku 1990. Obchodování s jejich srstí se trochu pohnulo, takže v tomto směru má hodnotu spíše už jako historický (důležitý) dokument, ale reálné podmínky a trápení, s nímž je tento byznys spojený, jsou stále aktuální. Bohužel.

celý text

Nesmyslné umírání, část III (Edmund Haferbeck)V několika částech Vám předkládáme knihu o držení tzv. kožešinových zvířat z roku 1990. Obchodování s jejich srstí se trochu pohnulo, takže v tomto směru má hodnotu spíše už jako historický (důležitý) dokument, ale reálné podmínky a trápení, s nímž je tento byznys spojený, jsou stále aktuální. Bohužel.

celý text

Otevřete klece!Ve skutečnosti žádná kožešinová zvířata neexistují, stejně jako neexistuje žádný mléčný nebo masný skot. To jen z hlouposti a pro své ospravedlnění, z perverze a přehlédnutí života, spojují ti, kdo zneužívají zvíře, s tím, proč je zneužívají. Aby bylo jasné, že jde o produkci, nikoli o život. Jsou to asociace snažící se obelhat náš rozum a cit. Říkají, že zvíře má smysl v kožichu, protože kvůli kožichu se mu bere svoboda, rodina a život. Takže všechno je v pořádku. Hlavně klid.

celý text

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama