____________________PROČ KOUKAT NA REALITY SHOW, KDYŽ TOHLE JE REALITA?!_____________________

Jak pomoct?

26. května 2007 v 14:52 |  Jak pomoct?
Rubrika, která není zařazená
Ať už mailové, netové nebo písemné - připojte se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanah Hanah | E-mail | 7. srpna 2007 v 20:08 | Reagovat

Ahoj moc ráda bych proti těm hrůzám pomohla, je jasné že sám nikdo nic nezmůže tak se ráda přidám, aby už někdo konečně udělal něco a ty zvířata mohly normálně žít.

2 Os Pomocná tlapka Os Pomocná tlapka | E-mail | Web | 20. listopadu 2007 v 12:12 | Reagovat

prosíme o zveřejnění článku:

Na internetu nevidíme skoro už nic jiného než prosby o pomoc kočkám …

Bohužel i my se musíme připojit.

Tento rok se však situace velice stupňuje. Každým rokem monitorujeme místa opuštěných koček, v některé kočičí kolonii jsou některé kočky kastrované. Bohužel letos jsme zaznamenali o sto procent vyšší počty koček. Loni to touhle dobou bylo pouhých 80 koček na našem seznamu, letos je to 220. Dospělé kočky zimu vydrží, ale koťata ne a ty nekastrované se na jaře zase začnou množit.

Nezvládáme, nestíháme, zase voláme o pomoc.

Když jsme měli ve sdružení 50 koček, říkali jsme si, nejsme nafukovací, už víc nemůžeme. Ale zdá se, že asi nafukovací jsme ...

V současné době máme ve sdružení tedy 95 opuštěných koček!

Konec kapacity. Už opravdu není ani jedno místečko pro jedinou kočičku.

Jedinou možností jak k nám ještě „vecpat“ takové množství koček je ta, že jsme si kočky venku a u nálezců předem naočkovali, a poté jsme je mohli bez rizika přijmout, aniž bychom museli mít strach z nemocí. Ale jsou tu i další nemoce, proti kterým se očkovat nedá a které kočkám hrozí, ale ne v takové míře.

Velikánský problém je teď v tom, kam na zimu 220 koček?

Nedá se nic dělat, žádáme znovu o pomoc. Ale to nejen Vás milovníky koček, ale všechny kočičí organizace!!!

Sami máte moc koček, víme, ale my máme ještě víc nebo stejně, nejde o nás, ale o ty kočky. Pokud jim nepomůžeme, nebude už co řešit ...

Bylo by proto dobré, kdybychom všichni mezi sebou teď na chviličku překonaly veškeré averze a šli se věnovat kočkám. Je zapotřebí se domluvit, kdo má ještě alespoň jedno místečko, pomozte! Někteří lidé by se rádi starali o kočky - soukromníci a pod. ale nemají na krmení. Pokud je zde někdo, kdo by mohl věnovat i krmení a rozdělit se, prosíme o to. Nejen pro naše kočky (nyní nemáme žádné darované jako jindy a krmivo kupujeme). Známe další útulky a další soukromníky, kteří mají stejný problém. Kočičky by vzaly, ale nemají čím krmit.

Dále jde o ubytování kočiček, neprosíme hromadně, ale tedy konkrétně, snad uspějeme ...

Na Jarově se bourá kolonie, zbylo tam 15 koček, pět jsme si jich vzali, ale ty ostatní nemáme kam dát.

Aktuálně se jedná o jednoho dospělého kocoura, který je velmi přítulný, mourovatý, ale pere se s ostatními. Oddělit ho u nás nemáme kam, na místě už nemůže být víc jak týden.

Jelikož se doposud nikdo neozval na pomoc, bereme kočky z Jarova k sobě. Riskujeme. Očekáváme, že se najde místo především pro toho kocoura, nechceme, aby nám zakousl naše kočky. Je někdo, kdo nemá doma kočku a byl by ochoten kocoura pohlídat alespoň dočasně? Dále jsou tam i další kočky - koťátka i dospělé, nekastrované, neočkované. 15 zvířat! Máte někdo trošku místa? Soukromníci? Dobrovolníci? Útulky? Moc za ně prosíme, ozvěte se nám, kočičky předáme. Případně i dočasně - do doby očkování, kastrace, umístění. Pomůže místo i pro jedinou kočičku.

Tím to nekončí. Další problém je v areálu jedné firmy. Vzali jsme čtyři kočičky, zbývá jich ještě 8. Majitel firmy dal ultimátum měsíc, to jsme nebyli schopni splnit, kočky už tam nemohou zůstat, hrozí jim smrt.

Jde o plaché kočky, ale přijdou blízko, chytíme je snadno.

Je tam jedna stará kočička co špatně chodí. Jedna nemocná co moc nežere a odrostlá koťátka. Potom ještě jeden dominantní kocour.

I pro tyto kočky hledáme naléhavé ubytování!!!

Nezavírejte oči, nezakrývejte uši, prosím pomozte!!!

Dále jde o součet maličkých koťátek do 3 měsíců věku po celé Praze. Máme hlášeno 38 míst, kde se nachází tyto koťátka.

Opět jmenovitě - Černý most, 5 koťátek- maličká, plachá.

Centrum Prahy kousek u metra (záměrně nejmenuji kvůli problémům), je tam kočka se třemi maličkými koťátky. Kočku je možno po kastraci vrátit zpět, ale koťátka je potřeba umístit. Kastraci zařídíme, koťátka chytíme, přivezeme. Vezme si je někdo?

Prosíme už po sté každého z vás. Nenechte ty zvířátka „v tom“, my opravdu už nemáme více místa. Pomůžeme, pomůžeme rádi ale omezenému počtu. Dřeme každý den, abychom našli pro tyto kočky domovy. Očekáváme tedy i Vaší pomoc. Když nepřijde, tak umřou!!! Ty co neumřou, ty se namnoží!!! Potom se stává situace neřešitelnou a nikdo pak nebude nadšený až stát, potažmo městský útulek nebo město začne řešit situaci radikálním způsobem...

Pokud nechcete aby to tak skončilo, máte možnost s tím něco udělat.

Ozvěte se nám, pomozte sami osobně, finančně, materiálně, domovem...

Děkujeme předem jménem kočiček za Vaší pomoc!

OS na ochranu zvířat Pomocná tlapka

www.utulek-kocky.cz

pomocna.tlapka@email.cz

tel: 776 083 090 nebo 774 108 026

3 simona simona | E-mail | 26. února 2008 v 22:01 | Reagovat

Ráda se zapojim !!!!!

4 elabed elabed | Web | 24. dubna 2008 v 22:05 | Reagovat

Dala jsem to na muj web že jse to oběví u tebe a oni se kouknou na ty katastrofy netušila jsem to video mě zděsilo jsem v šoku co ty lidi dneska dokážou když mi mamka děla nějaké maso neuvědomím si že denne kuli naší chuti umíra tolik neviních zvířatek přidam se k tobě !

5 vendula vendula | 30. dubna 2008 v 9:31 | Reagovat

ahojky ja jsem se koukala na váš blog a je to moc zajímavý a chtěla bych vám nějak pomoci jesly mate zajem ozvete se na muj tel721280526 dekuji mockrát

6 betisek betisek | E-mail | Web | 3. března 2009 v 15:59 | Reagovat

asíi nsi to tu nikdo nečte ale juá sem pomohla  cítím se líp ted s me s kámoškou rozjeli kampan na jejich pomoc s vývěsky výrobků které netestují na zvířatech a myslím že jsem pro to udělala aspon to

7 gringo gringo | 18. června 2009 v 6:52 | Reagovat

Ach jo...ženský ženský taky se mi to zrovna nelíbí....ale proti tomuhle neudělá nikdo nic...firmám který tohle dělají z toho tečou miliony...i kdybyste podali petici a kdovíco ještě nemáte šanci...jim stačí zašustit prachama soudu u frnáku a máte konec šance.A tím že 8 lidí tady brečí nad fotkama zvířatek a napíše jak by to mělo všechno skončit se nic nevyřeší.Nemyslete si že je podporuju to ani náhodou...ale aby se něco stalo musel by se vzbouřit celý svět.Ahoj a hodně štěstí s revolucí

8 sisi sisi | E-mail | 2. srpna 2010 v 12:16 | Reagovat

pomůžu jen řekně te jak

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama